antik arany színekben lévő gyöngyök rizslisztből és cukorból készülnek. Tökéletesek torták dekorálásához, vaníliás fagylalt, sütemények és mézeskalácsok díszítéséhez. Fedezze fel ezeknek a gyöngyöknek a varázsát, amelyek minden desszertet művésszé varázsolnak. Többek, mint dekorációk — apró hangsúlyok, amelyek ragyogságot és egyediséget kölcsönöznek édességeinek. A legkiválóbb alapanyagokból készülnek. Felületkezelése innovatív megközelítés a díszítéshez, amely kiemelkedik a hagyományos ehető díszítések közül. Ha a díszítést lágy krémre szórja, a nedvesség megpuhíthatja. De vigyázat, ha a díszítés nedves krémre hosszabb ideig kerül, a szóróporból kioldódhat még a színezőanyag is, és az a krém felületére kerül. Ha nagyobb részeket szeretne a díszítésből például a bevont tortán megtartani, ezt a fajta díszítést meg lehet a tortára rögzíteni félig kemény csokoládéval vagy mézeskalács glazúrral. A szóróport a legjobb egy tál fölött vagy peremmel rendelkező tepsiben dolgozni.
A csomag a következőket tartalmazza: 1 kg
fehér kristályos cukor, rizsliszt liszt, keményítő-szirup, vazelin, políró anyag kapol (lak, növényi olaj), tartósítószer-sav sorbinsav (E200), szintetikus élelmiszer-szinezékek: E102, E170, E172.
| Allergének | glutén |
| Energiaérték kJ | 1463 kj |
| Energiaérték kcal | 349,6 kcal |
| Zsírok | 0,07 g |
| - ebből telített zsírsavak | 0,02 g |
| Szénhidrátok | 86,7 g |
| - ebből cukrok | 79,3 g |
| Fehérje | 0 g |
| Szál | 0 g |
| Só | 0,004 g |
Ukrajna
| Színes | Arany |
| Kategóriák: | Gyöngyök, apró gyöngyök, pikkelyek és strasszok |
| Cukros rizs díszítés | |
| Cukorkás bevonat 1kg | |
| Gyártó | I LOVE CAKES |
| EAN | 4823116715103 |
| Termékszám | ilc594 |